Strona: 1 z 12  > >>

Co bardziej zapobiegliwi rolnicy już teraz starają się znaleźć odpowiedni siewnik punktowy na nowy sezon wiosenny. Nasza firma posiada długie doświadczenie w sprzedaży tych maszyn oraz części zamiennych. Szczególnym zaufaniem i sympatią darzymy niezawodne siewniki Kleine Unicorn oraz ich następców Kverneland Unicorn i Vicon Unicorn. Te niezawodne siewniki do siewu buraków cukrowych, rzepaku, sorgo oraz niektórych warzyw cieszą się niezmienną popularnością wśród rolników. Nasze wyremontowane siewniki już teraz znajdują nabywców. Zdjęcia poniżej przedstawiają załadunek jednego z ostatnio sprzedanych siewników Kleine Unicorn...


Niedawno zaprezentowaliśmy pług RABE Super-Albatros VHA czyli pług wyposażony w bezstopniowe ustawianie szerokości roboczej za pomocą hydrauliki oraz z zabezpieczeniem przed kamieniami hydrauliczno-gazowym (hydro-avant) jednemu z rolników wielkopolskich.
Pługi RABE oraz dawniejsze RABEWERK cieszą się ...

Alima-Bis ze Środy Wlkp.- czołowy polski producent wozów paszowych, rozrzutników obornika, przyczep skorupowych, rozrzutników słomy, maszyn rolniczych oraz urządzeń chłodniczych i innych związanych z przerobem mleka zaprosiła nas na Bussines Partners Meeting organizowany w dniach 22-23.11.2018 r. w hotelu "Czarny Staw" w Nowym Adamowie. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób, w tym goście zagraniczni. Szefowie firmy podziekowali swoim partnerom za współpracę oraz przyczynienie się do rozwoju firmy.


Sprzedany naszemu klientowi z Kostrzyna Wlkp., tj. firmie Agrochest 8-metrowy kanadyjski mulczer Schulte 5026 pracuje już na ścierniskach kukurydzy i spisuje się bardzo dobrze. Oto kilka zdjęć wykonanych i dostarczonych nam przez operatora maszyny.


Nasz nowy klient z okolic Częstochowy przeznaczył mulczera Schulte FX-315 do prac komunalnych – pielęgnacyjnych. Tym razem załadowaliśmy mulczera Schulte FX-315 na samochód autopomocy co okazało się bardzo wygodnym i sprawnym rozwiązaniem.


Również w tym roku prezentowaliśmy klientom z całej Polski na Agro Show 2018 w Bednarach wybrane maszyny firmy RABE. Na stanowisku  RABE przedstawialiśmy:
- agregat uprawowo-siewny RABE Turboseed SL3000 zawieszony na bronie rotacyjnej RABE Corvus PKE3000
- agregat uprawowo-siewny RABE Ecodrill SLA z broną wirnikową RABE Corvus PKE3000
- pług zawieszany RABE Albatros VHA120 MS
- pług zawieszany RABE Albatros 110 MS


Współpraca z polskim producentem zbiorników do paliw oraz Adblue – firmą FORTIS
W miesiącu sierpniu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z producentem bardzo dobrych jakościowo zbiorników do oleju napędowego, opałowego oraz Adblue, tj. firmą Fortis z Niepruszewa w woj. wielkopolskim. Fortis posiada trzy linie produktowe: najwyższą – Fortis Tank oraz dwie niższe – Agroline Tank i X-Tank. Firma Fortis istnieje już na rynku 15 lat. Swoje stacjonarne i mobilne zbiorniki wysyła do 23 krajów na całym świecie. Firma używa tylko komponentów od najlepszych europejskich dostawców. W procesie produkcyjnym stosuje się formowanie rotacyjne, a zasyp formy następuje z wykorzystaniem tylko surowca macierzystego. Każdy zbiornik jest kontrolowany przez Urząd Dozoru Technicznego i posiada swój indywidualny numer badania. Firma Fortis produkuje m.in. zbiorniki stacjonarne do oleju napędowego i opałowego o pojemności od 2.000 l do 5.000 litrów oraz zbiorniki mobilne 200 litrowe i 400 litrowe. W takiej samej pojemności produkowane są również zbiorniki do Adblue. Ponadto coraz większą popularnością cieszą się małe przejazdowe zbiorniki o poj. 100 litrów z zamontowanymi kółkami zwane popularnie „żółwiami”. Produkcja tych zbiorników odbywa się w trzech wersjach, tj.: do oleju napędowego, benzyny oraz Adblue.


Dostawa nowego mulczera Schulte 5026 dla klienta w Wielkopolsce
Nasz klient, po obserwacji pracy mulczerów Schulte zdecydował się w tym roku na zakup własnej maszyny o szerokości roboczej 8,00 m, tj. Schulte 5026. Zdjęcia przedstawiają wyładunek tej maszyny u klienta.

Szkolenie w Alima-Bis
W miesiącu maju 2018 uczestniczyliśmy w szkoleniu dla dealerów w firmie Alima-Bis – czołowym polskim producencie wozów paszowych oraz rozrzutników obornika, ścielarek, przyczep skorupowych, robotów udojowych i innych maszyn. Alima-Bis zatrudnia 150 pracowników, a jej powierzchnie produkcyjno-magazynowe wynoszą 10 ha. 43% produkcji exportuje do 22 krajów na 4 kontynentach, w tym do tak egzotycznych jak Chiny i Urugwaj. Największym rynkiem zagranicznym jest Wielka Brytania, gdzie dostarczono m.in. największy wóz paszowy 3-ślimakowy o poj. 46 m3 oraz stacjonarne o poj. 50 m3. Alima-Bis jest bardzo elastycznym producentem. W wielu przypadkach maszyny są produkowane pod indywidualne zapotrzebowanie rolników uwzględniające ich warunki, a przede wszystkim wysokość bram budynków i szerokość ganków. Slogan reklamowy używany przez Alimę-Bis „Skrojone na miarę Twoich potrzeb” jest w pełni uzasadniony. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z miejsc produkcyjnych, po których nas oprowadzono.

Dni otwarte KRAMP OPEN
Jeden z naszych dostawców części zamiennych – holenderska firma KRAMP, zaprosiła nas do udziału w Dniach Otwartych. Firma Kramp jest kompleksowym dostawcą części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa. Posiada centra dystrybucyjne w kilku krajach, które razem odnotowują obrót na poziomie 700.000.000 Euro rocznie. Swoje stoiska wystawowe przygotowało 68 poddostawców firmy KRAMP. Na scenie targowej oraz w trzech salach seminaryjnych odbywały się liczne szkolenia i prezentacje, w których braliśmy udział. Zwiedziliśmy ogromne hale magazynowe i zapoznaliśmy się z etapami magazynowania, dystrybucji i wysyłki towarów. Wieczorna gala z występem Kabaretu Nowaki, zespołu muzycznego Electric Girls oraz tańcami zakończyła ten niezwykle udany dzień. Oto kilka zdjęć z imprezy.

Strona: 1 z 12  > >>


OFERTA

Potrzebujesz nowej maszyny, a może używanej ? Części zamienne, żaden problem! Sprawdź naszą ofertę.

Maszyny nowe


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn nowych.

czytaj więcej

Maszyny używane


Profesjonalne używane maszyny rolnicze.

czytaj więcej

Części zamienne


Pełna oferta części zamiennych do maszyn rolniczych.

czytaj więcej

KONTAKT

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w sprawie każdej maszyny z naszej oferty!

Firma Handlowa Import - Export
Ireneusz Leśny
ul. Kasztanowa 8
Gułtowy
PL-62-025 Kostrzyn Wlkp.

T: +48 61 818 00 72
Fax: +48 61 818 00 73
Kom: +48 502 613 576
E: lesny@dialcom.com.pl