Strona: 1 z 11  > >>

Niedawno zaprezentowaliśmy pług RABE Super-Albatros VHA czyli pług wyposażony w bezstopniowe ustawianie szerokości roboczej za pomocą hydrauliki oraz z zabezpieczeniem przed kamieniami hydrauliczno-gazowym (hydro-avant) jednemu z rolników wielkopolskich.
Pługi RABE oraz dawniejsze RABE WERK cieszą się ...

Alima-Bis ze Środy Wlkp.- czołowy polski producent wozów paszowych, rozrzutników obornika, przyczep skorupowych, rozrzutników słomy, maszyn rolniczych oraz urządzeń chłodniczych i innych związanych z przerobem mleka zaprosiła nas na Bussines Partners Meeting organizowany w dniach 22-23.11.2018 r. w hotelu "Czarny Staw" w Nowym Adamowie. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób, w tym goście zagraniczni. Szefowie firmy podziekowali swoim partnerom za współpracę oraz przyczynienie się do rozwoju firmy.


Sprzedany naszemu klientowi z Kostrzyna Wlkp., tj. firmie Agrochest 8-metrowy kanadyjski mulczer Schulte 5026 pracuje już na ścierniskach kukurydzy i spisuje się bardzo dobrze. Oto kilka zdjęć wykonanych i dostarczonych nam przez operatora maszyny.


Nasz nowy klient z okolic Częstochowy przeznaczył mulczera Schulte FX-315 do prac komunalnych – pielęgnacyjnych. Tym razem załadowaliśmy mulczera Schulte FX-315 na samochód autopomocy co okazało się bardzo wygodnym i sprawnym rozwiązaniem.


Również w tym roku prezentowaliśmy klientom z całej Polski na Agro Show 2018 w Bednarach wybrane maszyny firmy RABE. Na stanowisku  RABE przedstawialiśmy:
- agregat uprawowo-siewny RABE Turboseed SL3000 zawieszony na bronie rotacyjnej RABE Corvus PKE3000
- agregat uprawowo-siewny RABE Ecodrill SLA z broną wirnikową RABE Corvus PKE3000
- pług zawieszany RABE Albatros VHA120 MS
- pług zawieszany RABE Albatros 110 MS


Współpraca z polskim producentem zbiorników do paliw oraz Adblue – firmą FORTIS
W miesiącu sierpniu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z producentem bardzo dobrych jakościowo zbiorników do oleju napędowego, opałowego oraz Adblue, tj. firmą Fortis z Niepruszewa w woj. wielkopolskim. Fortis posiada trzy linie produktowe: najwyższą – Fortis Tank oraz dwie niższe – Agroline Tank i X-Tank. Firma Fortis istnieje już na rynku 15 lat. Swoje stacjonarne i mobilne zbiorniki wysyła do 23 krajów na całym świecie. Firma używa tylko komponentów od najlepszych europejskich dostawców. W procesie produkcyjnym stosuje się formowanie rotacyjne, a zasyp formy następuje z wykorzystaniem tylko surowca macierzystego. Każdy zbiornik jest kontrolowany przez Urząd Dozoru Technicznego i posiada swój indywidualny numer badania. Firma Fortis produkuje m.in. zbiorniki stacjonarne do oleju napędowego i opałowego o pojemności od 2.000 l do 5.000 litrów oraz zbiorniki mobilne 200 litrowe i 400 litrowe. W takiej samej pojemności produkowane są również zbiorniki do Adblue. Ponadto coraz większą popularnością cieszą się małe przejazdowe zbiorniki o poj. 100 litrów z zamontowanymi kółkami zwane popularnie „żółwiami”. Produkcja tych zbiorników odbywa się w trzech wersjach, tj.: do oleju napędowego, benzyny oraz Adblue.


Dostawa nowego mulczera Schulte 5026 dla klienta w Wielkopolsce
Nasz klient, po obserwacji pracy mulczerów Schulte zdecydował się w tym roku na zakup własnej maszyny o szerokości roboczej 8,00 m, tj. Schulte 5026. Zdjęcia przedstawiają wyładunek tej maszyny u klienta.

Szkolenie w Alima-Bis
W miesiącu maju 2018 uczestniczyliśmy w szkoleniu dla dealerów w firmie Alima-Bis – czołowym polskim producencie wozów paszowych oraz rozrzutników obornika, ścielarek, przyczep skorupowych, robotów udojowych i innych maszyn. Alima-Bis zatrudnia 150 pracowników, a jej powierzchnie produkcyjno-magazynowe wynoszą 10 ha. 43% produkcji exportuje do 22 krajów na 4 kontynentach, w tym do tak egzotycznych jak Chiny i Urugwaj. Największym rynkiem zagranicznym jest Wielka Brytania, gdzie dostarczono m.in. największy wóz paszowy 3-ślimakowy o poj. 46 m3 oraz stacjonarne o poj. 50 m3. Alima-Bis jest bardzo elastycznym producentem. W wielu przypadkach maszyny są produkowane pod indywidualne zapotrzebowanie rolników uwzględniające ich warunki, a przede wszystkim wysokość bram budynków i szerokość ganków. Slogan reklamowy używany przez Alimę-Bis „Skrojone na miarę Twoich potrzeb” jest w pełni uzasadniony. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z miejsc produkcyjnych, po których nas oprowadzono.

Dni otwarte KRAMP OPEN
Jeden z naszych dostawców części zamiennych – holenderska firma KRAMP, zaprosiła nas do udziału w Dniach Otwartych. Firma Kramp jest kompleksowym dostawcą części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa. Posiada centra dystrybucyjne w kilku krajach, które razem odnotowują obrót na poziomie 700.000.000 Euro rocznie. Swoje stoiska wystawowe przygotowało 68 poddostawców firmy KRAMP. Na scenie targowej oraz w trzech salach seminaryjnych odbywały się liczne szkolenia i prezentacje, w których braliśmy udział. Zwiedziliśmy ogromne hale magazynowe i zapoznaliśmy się z etapami magazynowania, dystrybucji i wysyłki towarów. Wieczorna gala z występem Kabaretu Nowaki, zespołu muzycznego Electric Girls oraz tańcami zakończyła ten niezwykle udany dzień. Oto kilka zdjęć z imprezy.

Pomoc w zakupach w Niemczech
Pomagamy również klientom, którzy we własnym zakresie znaleźli interesujące maszyny używane w Niemczech, tj. prowadzimy rozmowy handlowe, udzielamy informacji technicznych i organizujemy transport do Polski. Zdjęcia poniżej przedstawiają zakupiony przez klienta 18-rzędowy siewnik punktowy Vicon Unicorn.

Strona: 1 z 11  > >>


OFERTA

Potrzebujesz nowej maszyny, a może używanej ? Części zamienne, żaden problem! Sprawdź naszą ofertę.

Maszyny nowe


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn nowych.

czytaj więcej

Maszyny używane


Profesjonalne używane maszyny rolnicze.

czytaj więcej

Części zamienne


Pełna oferta części zamiennych do maszyn rolniczych.

czytaj więcej

KONTAKT

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w sprawie każdej maszyny z naszej oferty!

Firma Handlowa Import - Export
Ireneusz Leśny
ul. Kasztanowa 8
Gułtowy
PL-62-025 Kostrzyn Wlkp.

T: +48 61 818 00 72
Fax: +48 61 818 00 73
Kom: +48 502 613 576
E: lesny@dialcom.com.pl